ברוכים הבאים לברודקאסט, כדי להפיק את המרב מהשירות ולקחת את העסק שלכם אל השלב הבא, חשוב שתעברו על הדף הבא, מבטיחים שזה ייקח רק כמה דקות.

ראשית, שימו לב שמידי פעם יופיע לכם בצד ימין למטה כפתור עגול

לחצו על כפתור זה בכדי לדבר איתנו בכל רגע נתון - להתייעץ, לשאול שאלות, להציע הצעות וכו' אנחנו לרוב נענה מיד או תוך מספר שעות לכל היותר.

אז בואו נתחיל, שירות התוכן האוטומטי יאפשר לכם לקבל ולייצר שיווק דיגיטלי מתקדם, ברמה של משרד פרסום בצורה פשוטה ונוחה. התוכן יותאם לעסק שלכם ולתחומים בהם אתם עוסקים. לאורך כל חודש תקבלו את הצעות תוכן שונות שיאפשרו לכם למתג את העסק בצורה המיטבית, להפגין נוכחות ברשתות החברתיות, לקדם מכירות של מוצרים ושירותים שונים ובסופו של יום, להביא יותר ויותר לקוחות והכנסות לעסק (הדבר הכי חשוב!)

כיצד זה עובד?

שירות התוכן המותאם של ברודקאסט הנו שירות חדשני המחבר בין תכנים שיווקיים ממיטב המעצבים ובין הטקטיקות השיווקיות העדכניות ביותר כיום וכמו כן, מתאים אותם אל העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. מערכת ברודקאסט למעשה לומדת את העסק ולפי התגובות שלכם ולפי ביצועי התוכן שהפצתם וכך משפרת את בצורה עקבית אל העסק שלכם והתחום בו אתם עוסקים.

מה נדרש ממכם?

בכל פעם שאתם מקבלים הצעה לתוכן חדש, עליכם לאשר או לדחות את התוכן שנשלח. במידה ותאשרו את התוכן, הוא יופץ בערוצים אליו הוא מיועד (דף הפייסבוק, ווטסאפ, אימייל וSMS) במידה והחלטתם שהתוכן אינו מתאים עבורכם חשוב שתדחו את התוכן ותתנו משוב על התוכן שיתקבל, כל נוכל להתאים אליו תוכן מדויק יותר בעתיד.

?כיצד מאשרים את התוכן

הודעות על תוכן חדש ישלחו אליכם כל מספר ימים ב SMS ואימייל, כאשר תלחצו על הקישור תגיעו לדף הפעלת התוכן בו תוכלו להתרשם מהתוכן אשר נשלח. בתמונה למטה, מופיע הסבר על דף הפעלת התוכן:

כדי לאשר את התוכן, לחצו על הכפתור 'אשר הפצה' והתוכן ישלח אל ערוצי ההפצה אליו הוא מיועד. בכדי לראות באיזה ערוצים אמור להישלח התוכן לחצו על 'ישלח בפייסבוק' (1) והסבר מפורט על האפשרויות בדף זה יופיע לכם בהמשך. (במקטע של ניהול ערוצי הפצה)

שימו לב, שבשלב זה ניתן גם לשנות את זמן הפצת התוכן, ע"י לחיצה בכפתור המתאים (2)

בקשת התאמה/תיקון על התוכן:
כדי לתת משוב לתוכן מדויק יותר אותו תרצו, במקרים בהם אינכם מעוניינים בתוכן, ככל שתגיבו ותדייקו יותר את תוכן המבוקש לכם כך תיווצר עם הזמן התאמה גבוהה יותר של התוכן הנדרש לעסק שלכם.
על מנת לבקש התאמה ותיקון - יש ללחוץ על כפתור 'לא מתאים', ואז תגיעו למסך הבא:

במידה ואשרתם את התוכן ואתם מעוניינים לבטל את האישור ושהתוכן בסופו של דבר לא יופץ, פשוט הכנסו אל הקמפיין ולחצו 'בטל' (תלוי כמובן בזמן הפרסום, ואם התוכן כבר פורסם והופץ, לא ניתן לבטלו)

ניהול ערוצי הפצה

בכדי להגיע לחשיפה מקסימלית של התוכן שלכם, תוכלו לנהל את הערוצים אליו הוא נשלח. אתם יכולים לכבות או להדליק ערוצי הפצה שלא מתאימים לכם. בנוסף, לאחר אישור התוכן ניתן להוריד את התמונה/הסרטון ולהפיץ הלאה ברשתות החברתיות השונות כמו פייסבוק, ווטאסאפ או אינסטגרם, וכאשר מדובר בדף נחיתה - ניתן לשתפו בקלות לווטסאפ או לפייסבוק האישי (בתמונה למטה ניתן לראות כיצד עובד מסך זה).

שימו לב, במידה ועדיין לא הכנסתם לקוחות למאגר הלקוחות שלכם, לא יהיה למי בעקרון לשלוח את הקמפיין באימייל או בהודעות טקסט ולפיכך למרות כי ערוצים אלו עשויים להיות מודלקים הם לא יופצו לאף אחד.

זוהי תמונה הממחישה את המסך לאחר אישור תמונה/סרטון (במסך זה ניתן להוריד את התוכן אל המכשיר הנייד (1), להבדיל מדף נחיתה, שם ניתן רק לשתף את התוכן)

כדי לשפר את תגובתיות הלקוחות שלכם לתוכן שלכם אל מעבר לרשתות החברתיות, אנו ממליצים לכם להוסיף כמה שיותר לקוחות למאגר הלקוחות שלכם בתוך המערכת (2)

לסרטון הסבר כיצד לבחור תוכן אחר מהאפשרויות הנוספות לחצו על הלינק הבא

בלינק הזה תוכלו לצפות במדריך איך להוסיף את המלל האישי מעל הפוסט

בלינק הזה תוכלו לצפות במדריך איך להוריד/לשתף תוכן

אנו עומדים לרשותכם לכל שאלה, הדרכה, מידע ועצה.
לטיפים נוספים בשימוש במערכת ברודקאסט ממרכז העזרה לחצו פה

מאחלים לכם המון בהצלחה!

צוות ברודקאסט

המדריך היה מובן וטוב? הכל עכשיו ברור יותר?

או שאולי הוא בכלל לא עזר?

אנחנו נשמח מאוד לתגובה שלך כדי שנוכל להבין ולהשתפר -

איזה סמיילי למטה הכי מתאים?

האם מצאת את התשובה שלך?