ברוכים הבאים לשירות התוכן האוטומטי של ברודקאסט, כדי להפיק את המרב מהשירות אליו נרשמתם ולקחת את העסק שלכם אל השלב הבא, חשוב שתעברו על הדף הבא, מבטיחים שזה ייקח רק כמה דקות.

ראשית והכי חשוב, בצד ימין למטה מופיע כפתור עגול  

לחצו על כפתור זה בכדי לדבר איתנו בכל רגע נתון בכדי להתייעץ, לשאול שאלות, להציע הצעות וכו' אנחנו לרוב נענה מיד או תוך מספר שעות לכל היותר.

אז בואו נתחיל, שירות התוכן האוטומטי יאפשר לכם לקבל ולייצר שיווק דיגיטלי מתקדם, ברמה של משרד פרסום בצורה פשוטה ונוחה. התוכן יותאם תמיד לעסק שלכם ולתחומים בהם אתם עוסקים. לאורך כל חודש תקבלו את התכנים המקצועיים ביותר שיאפשרו לכם למתג את העסק בצורה המיטבית, להפגין נוכחות ברשתות החברתיות, לקדם מכירות של מוצרים ושירותים שונים ובסופו של יום, להביא יותר ויותר לקוחות והכנסות לעסק (הדבר הכי חשוב!)   

כיצד זה עובד?

שירות התוכן המותאם של ברודקאסט הנו שירות חדשני המחבר בין תכנים שיווקיים ממיטב המעצבים ובין הטקטיקות השיווקיות העדכניות ביותר כיום וכמו כן, מתאים אותם אל העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. מערכת ברודקאסט למעשה לומדת את העסק ולפי התגובות שלכם ולפי ביצועי התוכן שהפצתם וכך משפרת את בצורה עקבית אל העסק שלכם והתחום בו אתם עוסקים.

מה נדרש ממכם

בכל פעם שאתם מקבלים תוכן חדש, עליכם לאשר את התוכן שנשלח. במידה ותאשרו את התוכן, הוא יופץ בערוצים אליו הוא מיועד (דף הפייסבוק, ווטסאפ, אימייל וSMS) במידה והחלטתם שהתוכן אינו מתאים עבורכם חשוב שתדחו את התוכן ותתנו משוב על התוכן שיתקבל, כל נוכל להתאים אליו תוכן מדויק יותר בעתיד. 

?כיצד מתחילים

הודעות על תוכן חדש ישלחו אליכם כל מספר ימים בSMS ואימייל, כאשר תלחצו על הקישור תגיעו לדף הפעלת התוכן בו תוכלו להתרשם מהתוכן אשר נשלח. בתמונה למטה, מופיע הסבר על דף הפעלת התוכן:

כדי לאשר את התוכן, לחצו על הכפתור 'אשר הפצה' והתוכן ישלח אל ערוצי ההפצה אליו הוא מיועד. בכדי לראות באיזה ערוצים אמור להישלח התוכן לחצו על 'ערכת הגדרות מתקדמות' הסבר מפורט על האפשרויות בדף זה יופיע לכם בהמשך.  

נקודה חשובה: השתמשו בכל תוכן אשר אתם מקבלים כדי לתת משוב לתוכן מדויק יותר אותו תרצו, במיוחד במקרים בהם אינכם מעוניינים בתוכן, ככל שתגיבו ותדייקו יותר את תוכן המבוקש לכם כך תיווצר עם הזמן התאמה גבוהה יותר של התוכן הנדרש לעסק שלכם. 

במידה ואשרתם את התוכן ואתם מעוניינים לבטל את האישור ושהתוכן בסופו של דבר לא יופץ, פשוט הכנסו אל הקמפיין ולחצו 'בטל' 

ניהול ערוצי הפצה

בכדי להגיע לחשיפה מקסימלית של התוכן שלכם, תוכלו לנהל את הערוצים אליו הוא נשלח. בעקרון, כל קמפיין כבר יגיע עם אפשרויות ערוצי ההפצה האופטימליות עבורו אולם תוכלו בעקרון לכבות או להדליק ערוצי הפצה שלא מתאימים לכם. בתמונה למטה ניתן לראות כיצד עובד מסך זה. 

 שימו לב, במידה ועדיין לא הכנסתם לקוחות למאגר הלקוחות של ברודקאסט, לא יהיה למי בעקרון לשלוח את הקמפיין באימייל או בהודעות טקסט ולפיכך למרות כי ערוצים אלו עשויים להיות מודלקים הם לא יופצו לאף אחד. 

כדי לשפר את תגובתיות הלקוחות שלכם לתוכן שלכם אל מעבר לרשתות החברתיות, אנו ממליצים לכם להוסיף כמה שיותר לקוחות למאגר הלקוחות שלכם בתוך המערכת. לעזרה בהוספת וייבוא לקוחות לחצו על הקישור הבא: הוספת לקוחות למערכת ברודקאסט

האם מצאת את התשובה שלך?